OBČANSKÉ PRÁVO

Občanské

Právo

Občanské právo patří mezi nejrozsáhlejší oblasti práva, a za život se s nějakou občansko-právní otázkou setká asi každý z nás. Ať už potřebujete pomoci s odstoupením od smlouvy, řešením reklamace, sousedskými spory, náhradou škody nebo s jiným problémem, neváhejte se na mě obrátit a požádat o konzultaci.

Ať je Váš problém jakýkoliv, vždy se snažím udělat maximum ve prospěch zastupovaného. Bojíte se, že si advokáta nemůžete dovolit? Je to právě naopak. Ve své práci se denně setkávám s případy, kdy se pomoc advokáta zastupovanému mnohonásobně vyplatí, a to nejen finančně.

Věděli jste…?

Nový občanský zákoník obsahuje 3 081 paragrafů.

SMLUVNÍ DOKUMENTACE

Pomohu Vám sestavit kvalitní a neprůstřelné smlouvy nebo poskytnu konzultaci k Vašim stávajícím.

ZÁVAZKOVÉ VZTAHY

Dluží Vám někdo?  Nesete odpovědnost za újmu? Společně uděláme maximum, aby to pro Vás dobře dopadlo.

NÁHRADA ŠKODY

Právo na náhradu škody máte možná i v situacích, o kterých to nevíte. Pokud si nejste jisti, požádejte o konzultaci.

SPORNÁ AGENDA

Klientům poskytuji zastoupení při soudních či rozhodčích řízeních. Dobře zvolená taktika a příprava dokumentace je při nich často klíčová.

SOUSEDSKÉ SPORY

Padající plot, utíkající pes, rušení nočního klidu, … Spory se sousedy nejsou nic příjemného. Když už se do nich ale dostanete, budu na Vaší straně.

PRÁVO NEMOVITOSTÍ

Pomohu Vám v otázkách týkajících se převodů a nájmů nemovitostí, žalob ohledně nemovitostí, výstaveb i související dokumentace.

EXEKUCE A INSOLVENCE

V případě platební neschopnosti Vám advokát může pomoci dostat se z těžké životní situace co nejsnáze. Pro dané případy spolupracuji i s exekutorem, díky čemuž můžeme problém efektivně řešit.

Napište mi

Právní služby poskytuji i prostřednictvím online poradenství pomocí elektronického formuláře.

Máte-li zájem o mé služby, stačí vyplnit kontaktní formulář a já se Vám v krátké době ozvu zpět. Také můžete napsat na petr@advokathosek.cz
nebo zavolat na +420 606 513 545.